PANEL GİRİŞİ

SSL Comodo SSL

Comodo
SSL Sertifikaları

Siteniz için daha fazla
güvenlik|bilinirlik|trafik sahibi olun

Comodo SSL Sertifikaları en uygun fiyata siteleriniz için üst düzey güvenlik sağlar.
 • Ücretsiz Kurulum Desteği
 • Organik Trafiğinizi Arttırın!
 • Tüm Tarayıcılarla %100 Uyumlu

Comodo SSL Sertifikaları

Güçlü Şifreleme ile En İyi Koruma sağlar ve arama sonuçlarında sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına yardımcı olur.
$0.50/ ay
3.89/ ay
$5.99/ yıl
46.58/ yıl

Sectigo Positive SSL

 • Hemen Kurulum
 • 128 / 256 Bit Şifreleme
 • $10.000 Garanti Bedeli
 • Belge Gerektirmez
 • Ücretsiz Kurulum
SATIN AL
$5.83/ ay
45.33/ ay
$69.90/ yıl
543.53/ yıl

Sectigo Wildcard SSL

 • Hemen Kurulum
 • 128 / 256 Bit Şifreleme
 • Sınırsız Subdomain
 • $10.000 Garanti Bedeli
 • Belge Gerektirmez
 • Ücretsiz Kurulum
SATIN AL
$5.17/ ay
40.20/ ay
$61.99/ yıl
482.03/ yıl

Comodo Wildcard

 • Hemen Kurulum
 • 128 / 256 Bit Şifreleme
 • Sınırsız Subdomain
 • $10.000 Garanti Bedeli
 • Belge Gerektirmez
 • Ücretsiz Kurulum
SATIN AL
Kampanya

Temel Özellikler

Rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz için sağladığımız SSL sertifikalarının en temel özellikleri.

Güçlü Şifreleme

128/256 Bit şifreleme özelliği ile siteniz üzerinden yapılan tüm işlemler kötü gözlerden saklanır.
Şimdi Satın Alın

%100 Uyumluluk

SSL Sertifikalarımız hem masaüstü hem mobil, modern tüm tarayıcılarla %100 uyumlu olarak çalışır.
Şimdi Satın Alın

Ücretsiz Kurulum

Sipariş verdiğiniz SSL sertifikaları teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak sitenize kurulur.
Şimdi Satın Alın

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın
SSL Sertifikası

Nedir?

SSL sertifikası network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. 1996 yılında 3.0 versiyonunun çıkarılmasıyla hemen bütün Internet tarayıcılarının (Microsoft Explorer, Netscape Navigator vb) desteklediği bir standart haline gelmiş ve çok geniş uygulama alanları bulmuştur.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Prestijinizi

Garanti Altına Alın

Google ve diğer arama motorları, SSL Sertifikası sahibi HTTPS url yapısındaki web sitelerini arama sonuçlarında öncelik sağlayarak ve daha üst sıralarda listemektedir. Web siteinizin Google organik arama sonuçlarında yükselmesini sağlayarak, organik ziyaretçilerinizin artmasına neden olur. Son çıkan algoritma güncellemelerinde bu durum gözle gözlemlenmektedir.

Bunun yanı sıra Chrome , Firefox veya Internet Explorer gibi sık kullanılan tarayıcılar tarafından SSL Sertifikası bulunmayan web siteleri güvensiz olarak işaretlenerek kullanıcılara uyarı sunmaktadır. Bu durum kullanıcı tarafında olumsuz etkileri bulunmakta ve sitenize giriş yapmamalarına sebep olabilmektedir. Comodo SSL Sertifikaları , tüm tarayıcılar ve cihazlar ile uyumlu olarak çalışır. Tarayıcı ve cihaz kaynaklı güvenlik sorunları yaşamanızı engelleyerek , tüm kullanıcılar için aynı güvenliği sağlar.

Comodo

EV SSL Nedir?

EV SSL, Yeşil Adres Çubuğu (Green Bar) özelliği ile firmanızın adını ve ünvanını adres çubuğunda görünmesini sağlar. Yeşil Adres Çubuğu özelliği sitenize gelen ziyaretçilerin güven hissini arttır. Bu sayede ziyaretçilerinizin sitede kalma süresi artar. EV SSL sertifikaları aynı zamanda güçlü şifreleme özelliği ile güvenlik seviyenizi en üst düzeye çıkararır.

Yüksek Garanti

Teminatı

SSL Sertifika hizmetlerinde türlerine göre farklı garanti teminatı bedellerine sahiptir. SSL firması tarafından herhangi bir aksilik durumunda size ödemeyi taahhüt ettiği ücrettir. SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşanması durumunda bu teminatı yüksek miktarda ödemeyi taahhüt etmektedir.

Örnek olarak Comodo Positive SSL Sertifikası hizmeti için $10,000 garanti teminatı verilirken , Comodo EV SSL hizmeti için $250,000 miktarına varan garanti teminatı verilmektedir.

Türkiye

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın
En Ucuz SSL Sertifikası

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
SSL Sertifikası nedir?
SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
SSL Sertifikası nasıl satın alınır ?
SSL sertifikası satın almadan önce hosting kontrol panelinizden CSR kodu oluşturarak sipariş adımında veya daha sonrasında bu kodu bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Eğer firmamızda hosting hesabınız bulunuyor ise sadece sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır. Kurulum tarafımızca ücretsiz yapılacağı için CSR tarafımızca oluşturulacaktır.
Tüm bankalarla ve ödeme yöntemleri ile uyumlu mu ?
Sağladığımız tüm sertifikalar bankalar tarafından kabul görmekte ve ödeme yöntemleri ile uyumlu çalışmaktadır.
SSL Sertifikalarının birbirlerinden farkı nedir ?
Teknik olarak sertifikalar birbirleri ile aynıdır. SSL sertifikası için sunulan garanti sigorta miktarları ve kurulum süreleri değişkenlik göstermektedir.
Bütün tarayıcılar ile uyumlu mudur ?
SSL sertifika hizmetimiz bilinen tüm popüler mobil veya masaüstü tarayıcıları desteklemektedir.
Arama motoru tarafında bir etkisi varmıdır ?
Arama motorları için güvenlik önemli bir kriterdir ve ssl sertifikası çok etkilidir. Arama motorları tarafından ssl sertifikası olmayan web siteleri sıralamalara alınmamaktadır. Ek olarak tarayıcılar tarafında çıkan güncellemeler ile ssl sertifikası olmayan web siteleri "güvenli değil" olarak gözükmektedir. Bu durumda ziyaretçiler tarafından olumsuz karşılanmaktadır.
Garanti sigorta tutarı nedir ?
SSL firması tarafından sertifika kaynaklı oluşacak teknik aksaklık veya güvenlik problemi için kullanıcıya ödemeyi garanti ettiği tutardır. Bu tutarlar sertifika türlerine göre değişiklik göstermektedir.
SSL sertifikası ne zaman hazır olur ?
Tüm onaylama işlemleri gerçekleştikten sonra sonra işlemler yaklaşık 10 ila 30 dakika sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.
SSL sertifikası için sizden hosting almak zorundamıyım ?
Hayır , farklı firmadaki hosting hesabınız için firmamızdan SSL sertifikası satın alabilirsiniz.
Ücretsiz kurulum desteği nasıl oluyor ?
Firmamızdaki tüm hosting paketleri için ücretsiz kurulum desteği sunmaktayız. Farklı firmadaki hosting paketleri için uyumlu kontrol paneli yani cpanel , plesk , directadmin gibi kontrol paneline sahip olunması olması durumunda ücretsiz kurulum desteği sunulmaktadır.
Sadece ana domain için hangi tür ssl almam gerekir ?
Ana alan adınızı kapsıcak şekilde tüm standart ssl sertifikalarını satın alabilirsiniz.
Tüm subdomainler için hangi tür ssl sertifikası gerekir ?
Tüm alt domainler ve ana domain için Wildcard SSL sertifikası türünü satın almanız gerekmektedir.
SSL Sertifikası için belge gerekiyor mu?
Standart ssl sertifikaları için belge gerekmemektedir. EV ve OV SSL gibi Premium SSL Sertifikaları için belge gerekmektedir. Paket listesinde belirtilmiştir.

Hala Karar Veremediniz mi?

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

SİZİ ARAYALIM

Hizmet ve Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları ile birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

SSL Sertifikası Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • SSL Sertifikasının sağlıklı olarak çalışması için Statik IP gerekebilir. Bundan dolayı oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • SSL Sertifikalarında onay aşamasında oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Belge gerektiren sertifikalarda iletilen belgelerde oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Ücretisiz kurulum desteği için sık kullanılan cPanel, Plesk tarzı panellerde destek sağlanmaktadır. Özel yapılandırılmış sunucular için destek sağlanmayabilir. Bu aşamada oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • SSL Sertifikasının farklı bir alan adı ile değiştirilmesi mümkün olmamaktadır.
 • SSL Sertifikası satın alma geri dönülemez bir işlemdir. SSL sertifikalarında iade mümkün değildir.
Hostixo
Mesajınız başarıyla iletildi. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.
Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz.
Hostixo 6698 sayılı KVKK madde 10 aydınlatma yükümlülükleri çerçevesinde kişisel verilerinizi hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasalara uygun olarak kullanmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek ve hizmetlerimizi kullanarak bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.